Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne_Żmigród

KAROLINA MROZEK - lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu z 2004 roku. Członek Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt. Doświadczenie zawodowe zdobywała pod okiem specjalistów z Łodzi i Warszawy. W 2013 ukończyła specjalizację z zakresu Chorób Psów i Kotów na SGGW w Warszawie. Uczestnik wielu kursów (w tym kursy USG I RTG ) oraz międzynarodowych sympozjów naukowych. Lekarz zajmujący się interną z dużym zaangażowaniem w rozród i położnictwo.

Prywatnie posiadaczka kilku kotów, psa, dzieci, męża, jednej kury i ogromnej pasji zawodowej.

Kontakt 512 034 053

Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne_Żmigród

GRZEGORZ KICIŃSKI - lekarz weterynarii, specjalista rozrodu zwierząt

Ukończył w 2004 Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Pierwsze kroki w zawodzie stawiał jako dziecko, pod okiem ojca Adama Kicińskiego, który od 30-stu lat jest praktykującym lekarzem. W 2016 ukończył studia podyplomowe i odebrał dyplom Specjalisty Rozrodu Zwierząt. Uczestnik wielu szkoleń (w tym kursów technik operacyjnych) i sympozjów. Lekarz wszechstronny, zajmujący się nie tylko leczeniem, ale także rozwojem i zarządzaniem naszą lecznicą.

Prywatnie dumny tata i zapalony kajakarz.

Kontakt 501 537 100

Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne_Żmigród

LUIZA RATAJCZAK - lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów

Kolejny Specjalista w naszej lecznicy.  Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w klinikach w Łodzi i we Wrocławiu. W 2010 ukończyła specjalizację z zakresu Chorób Psów i Kotów na Uniwersytecie Przyrodniczy we Wrocławiu. Uczestnik wielu sympozjów i kursów naukowych; ukończyła m.in.: kurs USG, kurs diagnostyki laboratoryjnej pod okiem europejskich specjalistów. Obecnie od kilku lat związana z kliniką we Wrocławiu.
Lekarz z ogromnym sercem i wielkim umysłem.

Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne_Żmigród

AGATA GRYNIEWICZ - lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Lekarskie szlify zdobywała  w gabinetach w Poznaniu i we Wrocławiu, a także w poznańskim Zoo. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i kongresach. Specjalizuje się w leczeniu psów i kotów. Szczególnie fascynuje ją dermatologia i okulistyka.

Prywatnie szczęśliwa mama, zapalona łuczniczka i miłośniczka bullterierów (zwłaszcza jednego).

Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne_Żmigród

KAROLINA CZERNIEC - technik weterynarii

W 2017 ukończyła Technikum Weterynaryjne w Lesznie z doskonałym wynikiem.  Już w trakcie nauki związana z naszą lecznicą. Niezastąpiona we wszystkim co robi – zajmuje się diagnostyka laboratoryjną , uczestniczy w przygotowaniu pacjentów do zabiegów operacyjnych i dba o czworonogi pozostawione w naszym szpitalu. Uśmiechnięta wizytówka Czarnego Kota.

Prywatnie hoduje Owczarki Podhalańskie i spędza czas w towarzystwie uroczej Dżersejki Janki – prawie kanapowej krowy.

Akceptujemy płatności kartami:

Lecznica weterynarii

Jak do nas trafić?

Nasz fanpage:

Skontaktuj się z nami: